wtorek, 24 kwietnia 2012

HAND MADE NA NUDĘ I PODZIĘKOWANIA DLA GOŚCI KOMUNIJNYCH:)


Dziś ,żeby nie było że jestem nudna i tylko całe życie przy garach spędzam pochwalę się moim nowym hand made,które to sobie dla relaksu i trochę dla gości komunijnych w podziękowaniu  zrobiłam:)
Aniołki na powyższym zdjęciu są dla gości .Zainspirowała mnie sztuka niepoważna znaleźć można u niej mnóstwo inspiracji na różne okazje.Mam nadzieję że gościom się spodoba:)

A tu dwie urocze kropeczki,które zrobiłam z nadmiaru masy, która pozostała po podziękowaniach:)


Tę panienkę zrobiłam na pamiątkę I komunii dla mojej jakby to ująć przyszłej synowej hihi bo nie wiem czy już wspominałam ,że mój syn od pierwszej klasy jest zakochany w koleżance Wiktorii i niczym mu z głowy nie szło wyperswadować ,że to może jego sympatia ,koleżanka .Nie! wszystkim w koło opowiada że to jego dziewczyna i koniec Ostatnio z dumą stwierdził ,że spotyka się ze swoją dziewczyną już dwa lata (oczywiście te spotkania mają miejsce tylko w szkole hahaha ale zawsze  to spotkania;)A tutaj moje stare koleżanki  ,które jakoś tak mi się smutne wydawały ,iż musiałam je trochę na wiosnę rozpogodzić i przemalowałam je na bardziej wesołe i promienne :)Prawda ,że ładnie się prezentują ?
 
Posted by Picasa

10 komentarzy:

 1. Piękne, mają w sobie tyle magii i dobrej energii... cudne! WIem co piszę, odkąd mam swojego nie mam już zmartwień i problemów, których nie da się szybko rozwiązać;)

  Masz dar Kochana, jesteś zdolna i dobra Kobieta, Hej!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ewuś nawet nie wiesz jak się cieszę ,że ten aniołek dla Ciebie taki ważny:)Zdolna troszkę i jestem ale czy dobra hahaha.Dziękuję Ci za te miłe słowa:)

   Usuń
 2. Ręce Tej Kobiety potrafią czynić cuda :) Przepiękne te Aniołeczki. Pozdrowienia od sąsiadki - oczywiście tej z prawej strony <;p>

  OdpowiedzUsuń
 3. Hahahaha sąsiadeczko moja po prawicy muszę sprawdzić bo może mam też ręce które leczą hihihihi;) Wiem ,że ci się podobają i pamiętam ,że ma pasować do ściany lewej lub prawej hahaha zrobię tylko w końcu się zdecyduj na której stronie co bym kolorem mogła trafić:))

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne drobiazgi, uwielbiam takie oglądać, bo niestety sama takich nie umiem zrobić - bozia dała mi dwie lewe łapki ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. prawe czy lewe ale ciepłe i miłe dla wszystkich których kochasz:)

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...