środa, 21 marca 2012

ANIOŁKI POLECĄ W POLSKĘ DO ...:))


       Tak jak obiecałam już wcześniej aniołki wykonałam i pomalowałam własnoręcznie:) Jestem bardzo dumna bo wyszły piękne,powiedziałabym ,że najładniejsze jakie kiedykolwiek zrobiłam (jestem bardzo skromna hihi)Malowałam je od wczoraj do dzisiaj ,aż do 01.30 w nocy.No niestety jest to trochę pracochłonne zajęcie ale dziewczyny będą  miały satysfakcję ,iż  zrobiłam je   tylko dla nich.Aniołki wykonałam z porządnej masy solnej,którą sama sobie robię i są zabezpieczone tak ,że na długie lata będą Wam cieszyć oczka:)

 Cieszę się bardzo i dziękuję wszystkim dziewczynom  ,że znalazły chwilkę ,aby kliknąć kilka słów w temacie "ekonomia gastronomia" 
Aniołki dla dziewczyn losował mój mąż,także wszystkie skargi i zażalenia proszę do niego kierować hihihi.
Ale tak to już jest w losowaniu ,że wygrywają niestety nieliczni.Nie mniej nigdy nie wiadomo kiedy mi coś znowu strzeli do głowy i będą następne aniołki do losowania.Czasami jestem nieprzewidywalna ;)

Aniołki oczywiście zrobiłam w jednej tonacji co by nam się koleżanki nie skłóciły o to której jest ładniejszy:)
    IZA    EWA  MONIKA   To do Was polecą  aniołki:)


 
 
 
Posted by Picasa

3 komentarze:

  1. Dziękuję! I jak tu nie wierzyć, że dizś 1-szy Dzień Wiosny! Nawet nie wiesz jaka jestem szczęśliwa, że będę miała swojego anioła i to od Ciebie - Kasiu! Już szukam dla niego miejsce! Dziękuję raz jeszcze, am On da mnie bardzo duże znaczenie!;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja tez dziękuję:), tak się cieszę. Aniołek prześliczny:)

    OdpowiedzUsuń
  3. jesusicku, jakie cudne te janiołki! bardzo dziękuję, że mogę przygarnąć jednego :)

    OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...